Baan Faahsai5 Bedroom 家庭海景半山别墅

Belangrijkste voorzieningen

  • 950 m²

Locatie

    Deze 5-slaapkamer Baan Faahsai5 Bedroom 家庭海景半山别墅 Amphoe Koksamui ligt op 10 minuten met de auto van het Bang Por en biedt toegang tot toeristische plekken in de omgeving.

    Santiburi golfbaan is op 4 km afstand gesitueerd. Deze 950 m² grote villa bevindt zich op 15 minuten rijden van natuurlijke bezienswaardigheden zoals het Samui Water Park Pink Elephant. Voor sportliefhebbers is Baan Faahsai5 Bedroom 家庭海景半山别墅 een ideaal startpunt om de sportscene van Amphoe Koksamui te ontdekken, met de Santiburi Samui Country Club op 3 km afstand.

    Deze villa kijkt uit over de zee waardoor je verblijf nog aangenamer wordt. Tot de badkamerfaciliteiten behoren ook een apart toilet, een bubbelbad en een douche. Een haardroger, een badmuts en handdoeken zijn inbegrepen om uw comfort te verhogen.

    In deze gesitueerde in Amphoe Koksamui Baan Faahsai5 Bedroom 家庭海景半山别墅 zijn voorzieningen voor self-catering onder andere een koffie/theezetapparaat, een oven en keukengerei beschikbaar in een complete keuken.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 22:00
    Uitchecken: van 06:00 tot 11:00

    Kameropties bij Baan Faahsai5 Bedroom 家庭海景半山别墅 Amphoe Koksamui

    Deze villa kijkt uit over de zee waardoor je verblijf nog aangenamer wordt. Tot de badkamerfaciliteiten behoren ook een apart toilet, een bubbelbad en een douche. Een haardroger, een badmuts en handdoeken zijn inbegrepen om uw comfort te verhogen.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Baan Faahsai5 Bedroom 家庭海景半山别墅 Amphoe Koksamui Buitenkant foto Baan Faahsai5 Bedroom 家庭海景半山别墅 Amphoe Koksamui Buitenkant foto Baan Faahsai5 Bedroom 家庭海景半山别墅 Amphoe Koksamui Buitenkant foto Baan Faahsai5 Bedroom 家庭海景半山别墅 Amphoe Koksamui Buitenkant foto Baan Faahsai5 Bedroom 家庭海景半山别墅 Amphoe Koksamui Buitenkant foto Baan Faahsai5 Bedroom 家庭海景半山别墅 Amphoe Koksamui Buitenkant foto Baan Faahsai5 Bedroom 家庭海景半山别墅 Amphoe Koksamui Buitenkant foto Baan Faahsai5 Bedroom 家庭海景半山别墅 Amphoe Koksamui Buitenkant foto Baan Faahsai5 Bedroom 家庭海景半山别墅 Amphoe Koksamui Buitenkant foto Baan Faahsai5 Bedroom 家庭海景半山别墅 Amphoe Koksamui Buitenkant foto
    Villa

    Grootte: 950 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Baan Faahsai5 Bedroom 家庭海景半山别墅 Amphoe Koksamui

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Baan Faahsai5 Bedroom 家庭海景半山别墅 Amphoe Koksamui

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Thailand

    Veelgestelde vragen

    • Heeft de villa een keuken?
      Ja, in de villa is een complete keuken beschikbaar.
    • Welke opmerkelijke bezienswaardigheden liggen in de buurt van Baan Faahsai5 Bedroom 家庭海景半山别墅?
      Gasten van Baan Faahsai5 Bedroom 家庭海景半山别墅 kunnen onder andere de Nathon Pier (3 km), het Bang Por 3,1) en Santiburi golfbaan 4) verkennen.
    • Biedt Baan Faahsai5 Bedroom 家庭海景半山别墅 spavoorzieningen voor de gasten?
      Bezoekers die in Baan Faahsai5 Bedroom 家庭海景半山别墅 verblijven, kunnen genieten van hoofdmassage en rugmassage.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Baan Faahsai5 Bedroom 家庭海景半山别墅 Amphoe Koksamui